Get Adobe Flash player

Hledáme pracovníky na tyto pozice:

Pomocná účetní

Do našeho týmu přijmeme pomocnou účetní. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb..

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, zkušenost s prací v kanceláři, schopnost práce na PC, profesionální vystupování, komunikativnost, ochotu se vzdělávat.
Znalost práce v účetním programu POHODA výhodou.

Nabízíme: přátelský pracovní kolektiv, možnost profesního růstu, práci na dobu neurčitou.

Obchodní zástupce

Do našeho týmu přijmeme obchodního zástupce. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb..

Požadujeme: časovou flexibilitu, profesionální vystupování, komunikativnost, ochotu se vzdělávat.

Nabízíme: přátelský pracovní kolektiv, možnost profesního růstu, práci na dobu neurčitou.

Dělník/dělnice

Do našeho pracovního týmu přijmeme na částečný úvazek pracovníka / pracovnici na pozici pomocný dělník.  Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb..

Požadujeme: manuální zdatnost, ochotu se učit nové věci.

Nabízíme: práci na dobu neurčitou, přátelský pracovní kolektiv.

 

 

Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte prosím tento DOTAZNÍK.

V případě, že vás naše aktuální nabídka zaujala, kontaktujte naši personalistku – paní Martinu Tofflovou – tofflova @ helemik.cz.

 

Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji

Naše společnost čerpala (11/2014 – 6/2015) finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu „Odborná praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji“. Tento projekt je financován z 85% z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15% z prostředků státního rozpočtu ČR.

logo EU